
Polaganjem vijenaca na spomenik srpskim borcima poginulim u odbrambeno-otadžbinskom ratu u centru Bijeljine, završeno je obilježavanje krsne slave grada - Svetog Pantelejmona.
Vijence su položili srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik, predstavnici Gradske uprave, gradske Boračke organizacije i političkih stranaka.
Prethodno je u zgradi Gradske uprave Njegovo preosveštenstvo episkop zvorničko-tuzlanski Fotije služio slavski obred, gdje je obavljeno i lomljenje slavskog kolača.
Molitvenom činu, pored domaćina, prisustvovao je Dodik, akademik Matija Bećković, te malobrojne zvanice budući da su poštovane mjere radi sprečavanja širenja virusa korona.
Najnovije
08
14
08
05
08
01
07
57
07
56
Trenutno na programu