Minić: Daću sve od sebe da učenici u Srpskoj imaju najbolje uslove za obrazovanje

Izvor:

ATV

01.09.2025 10:04

Komentari:

0
Минић: Даћу све од себе да ученици у Српској имају најбоље услове за образовање
Foto: ATV

Mandatar za sastav nove vlade Republike Srpske Savo Minić rekao je da će dati sve od sebe da učenici u Srpskoj imaju najbolje uslove za učenje i razvoj.

''Počela je nova školska godina. Pred našim učenicima je put znanja, prijateljstva i uspjeha. U narednom periodu daću sve od sebe da imaju najbolje uslove za učenje i razvoj'', objavio je Minić na Iksu.

Милорад Додик

Dodik: Za institucije Srpske ulaganje u obrazovanje je prioritet

U svim osnovnim i srednjim školama u Republici Srpskoj danas je počela nova školska 2025/2026. godina. Nastava je počela za 81.500 osnovaca i za 35.340 srednjoškolaca.

Podijeli:

  • Najnovije

Trenutno na programu

4:00

Planinski doktor (12+,R)

serijski program

5:00

Zagonetni slučajevi doktora Blejka (12+, R)

serijski program

5:30

Vojvođanski doručak/Lovačka kuhinja

lajfstajl

6:00

ATV vijesti (R)

informativni program vijesti

6:45

Vježbajte sa Lidijom (R)

lajfstajl

6:55

ATV jutro

jutarnji program

09.00

Alo, alo SE01 EP05 (12+,R)

serijski program