Izvor:
ATV

Ministar inostranih poslova Elmedin Konaković ne prestaje da se bavi Republikom Srpskom i potezima njenih zvaničnika. Ovaj put je komentarisao pismo koje su predstavnici Srpske uputili Evropskom parlamentu i američkom Kongresu i Senatu u kome su naveli da BiH može biti dio EU uprkos turbulencijama ali i da u BiH postoji "islamski radikalizam", što je najviše zasmetalo Bošnjacima pa i Elemdinu Konakoviću.
Umjesto da argumentovano dematuje, jedino što je imao da kaže jeste da je po njemu politika SNSD-a "samo halabuka, ni glave, ni repa", jer su se prvo Amerikance nazivali “zlotvorima”, optuživali da su “bacali osiromašeni uranij na Srpsku” a danas im šalju pisma.
SNSD je politički gigant, a Konakovićeva stranka politički patuljak - samo je jedna od reakcija na njegove izjave.
U nastavku pogledajte prilog:
Najnovije
14
51
14
38
14
33
14
29
14
23
Trenutno na programu