Komentari:
0
Pojedini radnici izvršne službe preduzeća "Željeznica Republike Srpske" noćas su obustavili rad i vozovi nisu pokrenuti iz stanica Doboj, Banjaluka i Novi Grad.
- Jedan broj radnika Željezničke stanice Banjaluka obustaviće rad minut nakon ponoći, ako im do tada ne bude isplaćena plata za avgust - rekao je Dragan Peulić, predsjednik Samostalnog sindikata saobraćajno-transportne djelatnosti "Željeznica Republike Srpske".
S radom će, kažu, nastaviti čim plata bude isplaćena. Poslata je prijava Inspektoratu rada Republike Srpske zbog kršenja Zakona o radu, u vezi s nepružanjem platnih lista radnicima.

Republika Srpska
8 mj
5
Republika Srpska
8 mj
0
Republika Srpska
8 mj
1
Republika Srpska
8 mj
5Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu