Izvor:
ATV
Komentari:
0
U Kazneno-popravnom zavodu Banjaluka u toku je združena taktičko-pokazna vježba pripadnika KPZ-a, Sudske policije i Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske.
Ovoj vježbi "Sadejstvo 2025" prisustvovao je i ministar pravde Goran Selak.

Cilj vježbe bio je uvježbavanje i osposobljavanje zaposlenih ovlaštenih lica da odgovore svakom zadatku u službi.

Republika Srpska
8 mj
0
Hronika
8 mj
0
Zanimljivosti
8 mj
0
Hronika
8 mj
0
Republika Srpska
8 mj
0
Republika Srpska
8 mj
1
Republika Srpska
8 mj
3
Republika Srpska
8 mj
0Najnovije
18
33
18
28
18
07
18
06
18
02
Trenutno na programu