Izvor:
ATV

Narodni miting "Otadžbina zove" u organizaciji SNSD-a i koalicionih partnera, okupio je večeras više od 50.000 građana u Banjaluci.
Građani su iz najvećeg grada Republike Srpske jednoglasno poručili da ne daju Republiku Srpsku.
Najnovije
12
25
12
23
12
20
12
07
12
05
Trenutno na programu