Izvor:
Agencije

Manastir Svetog arhiđakona i prvomučenika Stefana u Banjskoj biće zatvoren za posjete od 23. septembra do 26. septembra, saopšteno je iz Eparhije raško-prizrenske.
Kako su naveli iz Eparhije, manastir će za posjete biti zatvoren iz bezbjednosnih razloga i očuvanja mira, koji je, kako su dodali, u ovom trenutku manastiru prijeko potreban.
Najnovije
09
45
09
43
09
37
09
30
09
29
Trenutno na programu