Izvor:
Agencije

Potpredsjednik Narodne stranke Vladimir Gajić javno je priznao poraz na izborima.
Gajić je na Twitteru naveo da nema potrebe da se više folira narod.
"Otvaranje džakova, javno prebrojavanje… a ovamo su naši kontrolori potpisali sve zapisnike bez primjedbi. Ili skoro sve. Imamo tri puta manje glasova. Izašli smo na izbore pod lošim uslovima. To je to. Izgubili smo", napisao je Gajić.
Nema potrebe da se više folira narod. Otvaranje džakova, javno prebrojavanje… a ovamo su naši kontrolori potpisali sve zapisnike bez primedbi. Ili skoro sve. Imamo tri puta manje glasova. Izašli smo na izbore pod lošim uslovima. To je to.Izgubili smo.
— Vladimir M.Gajić (@vladimirgajic1) April 5, 2022
Najnovije
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Trenutno na programu