Izvor:
Telegraf

Splav Gabbiano na Dunavu na Novom Beogradu počeo je da tone.
Kako saznaje Telegraf na licu mjesta, polovina splava već se nalazi u vodi.
Splav je počeo da tone sinoć, a nije bilo gostiju i niko nije povrijeđen.
Na licu mjesta novinari su zatekli jednog radnika, koji je kazao da je popustio ponton.
Najnovije
18
07
18
06
18
02
17
59
17
56
Trenutno na programu