Izvor:
Novosti.rs

Umjesto državne himne "Bože, pravde" u OŠ "Rifat Burdžević Tršo" u Novom Pazaru jedna učiteljica đacima je juče, na početku školske godine, puštala tzv. himnu sandžačkih Bošnjaka "Ja sin sam tv
Učionica je bila ukrašena balonima sa natpisom "Bosanski jer sam Bošnjak", a djeca su pjevala sa rukom na srcu.
Učiteljica Adela Karaahmetović Melajac pohvalila se o tome i na društvenim mrežama. O slučaju je obaviješteno i Ministarstvo prosvete.
Video pogledajte ovdje.
Najnovije
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Trenutno na programu