
Saudijska televizija Al arabija javila je da su američki predsjednik Donald Tramp i saudijski princ Mohamad bin Salman imali prijateljski sastanak večeras u Buenos Ajresu, na marginama samita G20.
Televizijski kanal nije iznio više detalja.
Tramp je rekao da je razmijenio samo nekoliko ljubaznih riječi sa Salmanom, ali da "nije imao neku diskusiju sa njim", piše "Indipendent".
List navodi da ostaje nejasno o čemu su razgovarali Tramp i saudijski princ.
Najnovije
07
24
07
18
07
12
07
12
07
06
Trenutno na programu