Izvor:
SRNA

Američki predsjednik DŽozef Bajden negativan je na kovid 19 nakon što je u više navrata bio pozitivan, rekao je danas ljekar Bijele kuće Kevin O`Konor.
"Predsjednik će ostati u izolaciji dok ne bude negativan i na drugom testiranju", naglasio je O`Konor.
Bajden /79/ izašao je iz izolacije u srijedu 3. avgusta nakon što je 21. jula prvi put bio pozitivan na kovid 19.
Ponovo je bio pozitivan 30. jula i O`Konor je to stanje opisao kao "slučaj povratka oboljenja" što je primjećeno kod malog procenta ljudi koji su uzimali lijek "Pakslovid".
Najnovije
15
45
15
43
15
32
15
17
14
53
Trenutno na programu