Izvor:
Kurir

Premijer Izraela Benjamin Netanjahu obraća se večeras medijima po prvi put od početka rata sa Hamasom, 7. oktobra.
On je naveo da su vojnici koji se bore na terenu veoma hrabri i spremni da se bore svom snagom protiv neprijatelja.
"Oni žele da se bore protiv neprijatelja koji napada našu djecu, prijatelje, roditelje. Mi ih ohrabrujemo, a oni su trenutno u Gazi ili oko Gaze. Uvijek smo ponavljali da im nikada više nećemo dozvoliti teror, a 'nikada više je sada'", rekao je Netanjahu.
Netanjahu je rekao i da se sastao sa porodicama talaca.
"Njihova otmica je zločin protiv čovječnosti. Neprijatelj nema granice, počinili su ratne zločine, a ljude koriste kao živi štit. Ako Izrael ne pobijedi, neko drugi će biti sljedeći“, naveo je Netanjahu.

Najnovije
08
53
08
49
08
46
08
41
08
38
Trenutno na programu