Izvor:
Agencije

Američka kompanija "Meta" objavila je da će korisnicima u Evropi, koji žele da koriste Instagram i Fejsbuk bez reklama, ponuditi plaćanje pretplate od novembra.
Ona će se time uskladiti sa propisima EU o ličnim podacima i ciljanim reklamama.
"Korisnici u EU, Švajcarskoj i ostalom dijelu Evropskog ekonomskog prostora imaće mogućnost da nastave da koriste te platforme besplatno sa personalizovanim reklamama ili da se pretplate i da više ne vide reklame", saopštila je kompanija.
Pretplata će biti 9,99 evra mjesečno na računaru i 12,99 evra za mobilne aplikacije.
Najnovije
11
12
11
09
11
02
10
54
10
52
Trenutno na programu