Marija Šerifović završila u bolnici: Mislila sam da ću umrijeti

Izvor:

Agencije

13.10.2023 12:24
Марија Шерифовић завршила у болници: Мислила сам да ћу умријети

Srpska pjevačica Marija Šerifović hitno je prebačena u bolnicu zbog bolova u stomak.

Kako pišu srpski mediji, za sve je kriva promjena u ishrani. 

"Ja sam vam bila na ekstremno strogoj dijeti prije početka snimanja spotova. Bila sam 22 dana na dijeti. Došao je na red prvi spot koji smo snimali Matija Cvek i ja za numeru Pola sunca, a onda su naši prijatelji poslali ketering i oni imaju strašno dobre uštipke", rekla je Marija i dodala:

"Pojela sam jedan, stigla sam kući, a sutradan sam snimala spot za pjesmu Idi dok te volim. Zaspala sam negdje oko 11, a oko jedan iza ponoći su me probudili stravični bolovi u abodmenalnom dijelu. Imala povraćanje i sve što ide uz to, otišla sam u noćno dežurstvo, dobro svi znamo o čemu je riječ. A onda sam tek oko pola četiri zadrijemala. Tokom noći sam se budila i bila sam blijeda kao krpa".


Долази љубав: Марија Шерифивић објавила нови албум након 10 година

Dolazi ljubav: Marija Šerifivić objavila novi album nakon 10 godina

Dodala je i kako se osjećala kada je došla u bolnicu. 

"Donijeli su mi infuziju, klometol... Ne znam ni šta su mi sve radili, to je možda jedan od najtežih dana u mom životu. Mislila sam da neću preživjeti", rekla je Marija Šerifović. 

Podijeli: