Izvor:
Agencije

Prodavačica jagoda tiokom radnog vremena morala je otići stomatologu, pa je štand u mjestu Graberje Ivanićko pored Ivanić Grada napustila i ostavila poruku 'Dragi ljudi, poslužite se sami'.
Na povjerenje sugrađana ostavila je i 15 evra sitnog kako bi si kupci mogli usitniti novac.
"Morala sam otići kod stomatologa, a nisam htjela zatvoriti štand. Porukom na papiru sam obavijestila ljude da slobodno uzmu onoliko jagoda koliko im treba, a u posudu sam stavila 15 evra da mogu razmijeniti veće novčanice. Kada sam se nakon dva sata vratila, sve je savršeno odgovaralo u cent, a prodale su se sve jagode! Pravo da vam kažem, nisam ni sumnjala. Baš sam vjerovala da će tako i biti", ispričala je prodavačica jagoda za "LifeBuzz.hr".
Ivica Bulf, vlasnik OPG-a 'Bulf' je otkrio kako se i on iznenadio kad je prije nekoliko dana došao na štand da donese jagode, a prodavačice nije bilo.
"Znao sam da će zaposlenica morati u jednom momentu otići, ali i sam sam se iznenadio kad sam došao donijeti jagode, a nje nije bilo. Ispala je super anegdota i ipak ima više dobrih ljudi, nego onih loših", zaključio je Bulf.
Najnovije
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Trenutno na programu
0:00
Tvoje dobro jutro (R)
jutarnji program
2:00
Vježbajte sa Lidijom (R)
lajfstajl
2:30
Putnik namjernik (R)
putopis
3:00
Ta moja mala ljubav (12+, R)
filmski program
5:00
Persona (12+, R)
serijski program
6:00
ATV vijesti (R)
informativni program vijesti
6:30
Vojvođanski doručak/ Lovačka kuhinja
lajfstajl