Izvor:
ATV
Komentari:
0
Siniša Saničanin novi je igrač banjalučkog Borca u koji se vraća nakon devet godina.
Iz Platonove ulice su od ranog jutra najavljivali dolazak novog igrača u svoje redove, a sjajnom videom ozvaničili su povratak Saničanina koji je po odlasku iz Banjaluke nosio dres Mladosti iz Lučana, Vojvodine, Partizana i mađarskog Disođera.

Siniša Saničanin ponikao je u prijedorskom Rudaru, a nosio je i dres reprezentacije BiH za koju je upisao 20 nastupa.
Saničanin je potpisao trogodišnju ugovor sa crveno-plavima, a kaže da će dati sve od sebe da klub ostvari zacrtane ciljeve.
"Izuzetna mi je čast što sam tu nakon 10 godina. Nadam se da ćemo ostvariti sve što smo zacrtali, a ambicije kluba su visoke. Mogu da obećam da ću dati sve od sebe na svakoj utakmici i treningu", rekao je Saničanin.
Najnovije
22
42
22
42
22
27
22
16
22
16
Trenutno na programu