Žižović utučen poslije ispadanja: Dali smo sve od sebe, ali nije bilo dovoljno

Izvor:

ATV

17.07.2025 21:10
Жижовић утучен послије испадања: Дали смо све од себе, али није било довољно

Utučen poslije ispadanja iz Evrope bio je trener Borca Mladen Žižović. Nakon spektakularne prošle evropske avanture, Borac je ove sezone neočekivano stao na prvoj prepreci.

- Dali smo sve od sebe, imali preko 20 šuteva, dali dva gola, ali nije bilo dovoljno. Koštalo nas je 15 minut prvog poluvremena u Banjaluci gdje smo imali košmarnu noć. Nismo uspjeli da nadoknadimo taj minus, ali za danas nemam šta da zamjerim ekipi. Ovakvu energiju moramo imati uvijek, na svakom treningu i na svakoj utakmici. Ispali smo, sada se moramo konsolidovati i skupiti snagu za dalje. U narednom periodu izdefinisaćemo ciljeve, oni su naravno najveći mogući. Svjesni smo koji su nam problemi i moramo da ih otklonimo. Nadam se da ćemo vratiti samopouzdanje, to možemo samo kvalitetnim treninzima i dobrim rezultatima - rekao je trener Borca Mladen Žižović.

Квржић и Перић: Дали смо све од себе да направимо преокрет

Kvržić i Perić: Dali smo sve od sebe da napravimo preokret

Žali zbog propuštene prilike da se u ranoj fazi meča postigne gol. 

- Možda bi bilo drugačije, jer bi tada dobili talas samopouzdanja i bilo bi lakše. Imali smo neke prilike, željeli smo rani gol, ali nismo uspjeli. Slijedi nam analiza, hladne glave moramo donijeti dobre odluke i vratiti samopouzdanje - dodao je Žižović.

Podijeli: