Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu rekao je kako vjeruje da će režim u Teheranu pasti usljed nezadovoljstva građana Irana.
"U Iranu se održavaju protesti, vjerujem da će režim pasti", rekao je Netanjahu na konferenciji za novinare.
On je podsjetio da je Izrael ostvario velike uspjehe u posljednje vrijeme, odnosno otklonio neposrednu nuklearnu prijetnju i potisnuo prijetnju od hiljada balističkih raketa.
"Smatram da smo mnogo toga učinili u Iranu", zaključio je izraelski premijer, prenosi Srna.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Svijet
1 h
0
Svijet
2 h
0
Svijet
4 h
0
Svijet
5 h
0Najnovije
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Trenutno na programu