Nema vode, ali ima ideja: Banjalučani su primorani da na ovaj način održavaju higijenu

27.06.2026 21:52

Komentari:

0
Нема воде, али има идеја: Бањалучани су приморани да на овај начин одржавају хигијену
Foto: ATV

Skoro cijela sedmica bez vode natjerala je mještane Dragočaja, i drugih naselja gdje je na snazi redukcija vode, da se snalaze na razne načine kako bi održavali higijenu.

Od odlazaka do prijatelja, do kupanja u buretu kako je juče rekao mještanin Barlovaca Predrag Gojković, do tuširanja iz kanistera.

To su samo neki od načina, a posljednje navedeni za ATV je snimila jedna mještanka Dragočaja.

Ona je iz bačve sprovela crijevo kako bi bar uspjela da opere kosu.

Srećom, kaže, zet joj svaki dan dovozi vodu u bačvama pa bar ima za piće.

Međutim, kao ni hiljade drugih Banjalučana ne može da vjeruje da se ovakve stvari dešavaju u 21. vijeku.

Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Podijeli: