Autor:
ATV redakcijaKomentari:
2
Velika drama odvijala se danas u Banjaluci, kada je jedna djevojka skočila s gradskog mosta u Vrbas.
Kako saznaje portal "Avaza" nju je spasio Danijel Delić, koji je sjedio u obližnjem restoranu "Banjalučki splav" s drugarima.
Kada je vidio da se utapa odmah je reagovo, a onda je za njim krenuo i jedan konobar sa splava.
Teškom mukom uspjeli su je izvući u blizini restorana Kazamat.

Scena
Sa ovim Srbinom žena Edina Džeke ima ćerku
Nakon toga su u pomoć pritekli muškarac i djevojka koji su šetali na toj ruti, a Delić je na licu mjesta pružio prvu pomoć, odnosno reanimirao je. Djevojka koja je tu bila s muškarcem je pozvala Hitnu pomoć.
Na lice mjesta su brzo došle ekipe Hitne pomoći i policije, a djevojka je prebačena u UKC Republike Srpske. U ovom trenutku nije poznato da li je riječ o pokušaju suicida.
Kada se Delić ponovo vratio na splav u kojem se nalazio, ispraćen je velikim aplauzom.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
2 h
0
Srbija
2 h
0
Gradovi i opštine
2 h
0
Svijet
2 h
0
Banja Luka
6 h
0
Banja Luka
6 h
0
Banja Luka
19 h
3
Banja Luka
20 h
3Najnovije
15
46
15
36
15
34
15
26
15
24
Trenutno na programu