Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić izjavio je da u ovom momentu ne postoji sila koja može da ugrozi Srpsku.
Povodom Vidovdana, Minić je poručio da treba dići glave i biti ponosan na Republiku Srpsku.
"Za nju smo se izborili i sada se u mirnodopskim uslovima borimo za njene institucije. Sigurno je da ne postoji bilo kakva sila koja u ovom momentu može da ugrozi Republiku Srpsku", rekao je Minić novinarima u Doboju.

Gradovi i opštine
Minić: Doboj grad heroj, odbranio se i opstao na ponos Srpske
On je istakao da su srpski borci ponos, a ne samo obaveza koja postoji i koja je riješena sistemski.
"Najbolji nisu među nama i zbog njim imamo obavezu da budemo još bolji i još odgovorniji", rekao je Minić.
Srna
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
2 h
1
Republika Srpska
2 h
0
Republika Srpska
2 h
1
Republika Srpska
2 h
0Najnovije
14
29
14
23
14
05
14
04
13
57
Trenutno na programu