Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Ženska osoba skočila je danas sa Gradskog mosta u Banjaluci i spasena je zahvaljujući građanima koji su se nalazili u blizini, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.
Iz policije su naveli da im je oko 12.00 časova prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.

Banja Luka
Drama u Banjaluci: Djevojka skočila s mosta u Vrbas
"Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći", naveli su iz banjalučke policije.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Banja Luka
1 h
0
Banja Luka
5 h
2
Banja Luka
5 h
4
Banja Luka
11 h
0Najnovije
20
44
20
42
20
20
20
10
20
08
Trenutno na programu