Драма у Бањалуци: Д‌јевојка скочила с моста у Врбас

27.06.2026 14:51

Коментари:

2
Врбас
Фото: АТВ

Велика драма одвијала се данас у Бањалуци, када је једна д‌јевојка скочила с градског моста у Врбас.

Како сазнаје портал "Аваза" њу је спасио Данијел Делић, који је сједио у оближњем ресторану "Бањалучки сплав" с другарима.

Када је видио да се утапа одмах је реагово, а онда је за њим кренуо и један конобар са сплава.

Тешком муком успјели су је извући у близини ресторана Казамат.

Амра и Един Џеко

Са овим Србином жена Едина Џеке има ћерку

Након тога су у помоћ притекли мушкарац и д‌јевојка који су шетали на тој рути, а Делић је на лицу мјеста пружио прву помоћ, односно реанимирао је. Д‌јевојка која је ту била с мушкарцем је позвала Хитну помоћ.

На лице мјеста су брзо дошле екипе Хитне помоћи и полиције, а д‌јевојка је пребачена у УКЦ Републике Српске. У овом тренутку није познато да ли је ријеч о покушају суицида.

Када се Делић поново вратио на сплав у којем се налазио, испраћен је великим аплаузом.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: