Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
2
Велика драма одвијала се данас у Бањалуци, када је једна дјевојка скочила с градског моста у Врбас.
Како сазнаје портал "Аваза" њу је спасио Данијел Делић, који је сједио у оближњем ресторану "Бањалучки сплав" с другарима.
Када је видио да се утапа одмах је реагово, а онда је за њим кренуо и један конобар са сплава.
Тешком муком успјели су је извући у близини ресторана Казамат.

Сцена
Са овим Србином жена Едина Џеке има ћерку
Након тога су у помоћ притекли мушкарац и дјевојка који су шетали на тој рути, а Делић је на лицу мјеста пружио прву помоћ, односно реанимирао је. Дјевојка која је ту била с мушкарцем је позвала Хитну помоћ.
На лице мјеста су брзо дошле екипе Хитне помоћи и полиције, а дјевојка је пребачена у УКЦ Републике Српске. У овом тренутку није познато да ли је ријеч о покушају суицида.
Када се Делић поново вратио на сплав у којем се налазио, испраћен је великим аплаузом.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
2 ч
0
Србија
2 ч
0
Градови и општине
2 ч
0
Свијет
2 ч
0
Бања Лука
6 ч
0
Бања Лука
6 ч
0
Бања Лука
19 ч
3
Бања Лука
20 ч
3Најновије
15
46
15
36
15
34
15
26
15
24
Тренутно на програму