Izvor:
ATV

Košarkaši banjalučkog Borca savladali su Šibenku rezultatom 88:81 na prvom ovosezonskom turniru ABA 2 lige koji se igra u Subotici.
Iako su sjajnom završnicom prvog poluvremena imali i prednost na svojoj strani, igrači Šibenke na kraju nisu uspjeli da sačuvaju mirnoću, a "crveno-plavi" su ključnu razliku napravili u četvrtoj dionici kada su imali maksimalnih 15 poena viška.
Borac je do trijumfa predvodio Džerod Vest sa 29 poena, četiri skoka i osam asistencija. Pratio ga je Radoš Šešlija sa 15 poena.
Kod Šibenske istakao se Luka Babić sa 23 poena.
Borac naredni meč igra u četvrtak. Protivnik je ekipa Podgorice.
Najnovije
08
31
08
25
08
16
08
14
08
14
Trenutno na programu