Izvor:
ATV

Košarkaši Igokee savladali su ekipu Budućnosti rezultatom 88:74 u okviru 8. kola ABA lige.
Igokea je odigrala sjajan meč. Od starta, domaća ekipa je stekla rezultatsku prednost koju nije ispuštala do kraja utakmice.
Na poluvremenu "Igosi" su imali plus 11, a u drugom poluvremenu su čak imali prednost i od 26 poena.
Sjajan je bio Nikola Tanasković sa 22 poena, Edin Atić je dodao 18, a Nikola Marić 14 poena. Dvocifren je bio i Marko Jeremić sa 10 poena.
Kod gostiju Kolvin Ros je postigao 14, a Marvin Džons 13 poena.
Izabranici Vladimira Jovanovića su sada na omjeru 6-2.
Najnovije
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Trenutno na programu