Autor:
Andrej KneževićKomentari:
0
„Banjaluka open“ miting plivačkog kluba Olimp proslavio je svoje punoljestvo, a i ove godine je okupio ono najbolje iz regiona, ali i šire.
Više od 500 takmičara iz deset zemalja pristiglo je na Gradski olimpijski bazen da pliva za medalje, a zlatne u 50 metara delfin, domogao se Miloš Milenković reprezentativac Crne Gore.
Čast Olimpa u bazenu branili su brojni plivači ovog banjalučkog kluba. Jedan od njih je i Vanja Kvočka kojem je dvodnevno takmičenje poslužilo kao idealna provjera trenutne forme pred nadolazeća iskušenja na najvećoj sceni.
Na račun organizatora i ove godine daju se čuti samo riječi hvale.
„Banjaluka open“ već godinama slavi za jedan od najboljih plivačkih mitinga u regionu, a taj se renome iznova opravdao.
U Olimpu ne kriju zadovoljstvo što su iznova na jednom mjestu okupili regionalni krem, a podrška im je stigla i od nadležnih institucija.
Na tradiciju svog plivačkog mitinga su ponosni, a u Olimpu kažu, i da im sve do sada urađeno daje motiv da svaki naredni „Banjaluka open“ bude još bolji.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Ostali sportovi
1 sedm
0
Ostali sportovi
2 sedm
0
Ostali sportovi
2 sedm
0
Ostali sportovi
2 sedm
0Najnovije
08
53
08
49
08
46
08
41
08
38
Trenutno na programu