Izvor:
Nezavisne

Sa krova Gradske uprave u Banjaluci pao je snijeg na dijete koje je prolazilo kraj zgrade sa roditeljima.
Kako kaže sagovornik "Nezavisnih" porodica je prolazila i samo se srušila veća količina snijega sa krova na dijete.
"Dosta je palo snijega kao sto se vidi na fotografiji. Dijete je vrištalo, roditelji ga na rukama odnijeli da ga odvedu u Hitnu i pored toga sto su prolaznici priskočili u pomoć i sami zvali Hitnu pomoć", kazao je ovaj Banjalučanin.
Kako je istakao i sam često prolazi kraj zgrade Gradske uprave.
"Ja sam tuda prošao danas, virio je snijeg jedno 30 centimetara preko ivice, bilo je pitanje kad će pasti na nekoga, ozbiljna je to količina snijega, a i težina", kazao je ovaj Banjalučanin.
(Foto: RTRS)
Najnovije
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Trenutno na programu