Izvor:
ATV
Komentari:
0
Zaposleni u Centru za predškolsko vaspitanje i obrazovanje održali su mirni protest ispred Gradske uprave Banjaluka.
Banjalučki vrtići nastavili su štrajk i od danas rade prema novom aktu o minimumu rada, a samo četiri velika objekta primaju jasličke grupe, odnosno djecu do tri godine.
Zaposleni u ovom Centru u štrajku su od 14. oktobra i traže povećanje plata za 20 odsto za sve zaposlene.
Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu