Izvor:
Glas Srpske

U banjalučkom naselju Starčevica, nedaleko od zgrade Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, jutros je zatečen izvrnut kontejner.
Čitaoci Glasa Srpske koji su redakciji poslali fotografije sa lica mjesta negoduju zbog ovakvog vandalskog ponašanja.
Za sada nije poznato ko je izvrnuo kontejner, niti da li je slučaj prijavljen nadležnim službama, piše Glas Srpske.
Najnovije
16
11
15
56
15
52
15
46
15
41
Trenutno na programu