Izvor:
ATV

Povodom obilježavanja 24. godišnjice NATO bombardovanja Savezne Republike Jugoslavije, kao i prošle godine – Grad Banjaluka će sutra, 24. marta u 19:55 časova aktivirati zvuk sirene za uzbunjivanje i obavještavanje simbolično u vrijeme kada je pala prva bomba i ugasiti svjetla na zgradama Banskog dvora i Gradske uprave.
Ugašena svjetla na zgradama predstavljaće tamu koja je u bivšoj SRJ trajala 78 dana, dok će nas zvuk sirene podsjetiti da se ovakvi zločini ne smiju zaboraviti.
Najnovije
11
48
11
44
11
39
11
36
11
27
Trenutno na programu