''Bejbi bum'' u Srpskoj: Rođeno 30 beba

Izvor:

ATV

25.07.2025 07:54

U posljednja 24 časa u Republici Srpskoj rođeno je 30 beba.

U UKC Republike Srpske u Banjaluci rođeno je 13 beba.

Gradiška je bogatija za četiri nova stanovnika, a Zvornik za tri. 

Опрез: Настављају се паклене врућине у Српској

Oprez: Nastavljaju se paklene vrućine u Srpskoj

U Bijeljini, Prijedoru, Foči i Doboju rođene su po dvije bebe, a Trebinju i Nevesinju po jedna beba.

Podijeli: