Najljepše vijesti: U Srpskoj rođene 34 bebe

05.07.2025 09:37
Најљепше вијести: У Српској рођене 34 бебе

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 34 bebe, 18 djevojčica i 16 dječaka.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - 18, potom u Doboju četiri, u Bijeljini, Gradišci i Istočnom Sarajevu po tri, te u Zvorniku, Foči i Trebinju po jedna.

U Banjaluci je rođeno po devet djevojčica i dječaka, u Doboju tri djevojčice i dječak, u Bijeljini djevojčica i dva dječaka, u Gradišci tri djevojčice, u Istočnom Sarajevu djevojčica i dva dječaka, u Zvorniku djevojčica, a u Foči i Trebinju po jedan dječak.

U porodilištima u Prijedoru i Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.


Podijeli:

Tag :