Izvor:
ATV

<p><span style="font-style: normal; font-weight: 400; color: rgb(0, 0, 0);">Pomama za bijelim mantilima, ali niko ne želi u pekare i poslastičate. To je pokazao junski upisni rok u dobojske srednje škole.</span><br></p>
Stipendija Vlade od 100 maraka i plaćen prevoz, nisu bili dovoljan motiv. U julskom roku javilo se osam potencijalnih poslastičara i pet pekara. I dalje nedovoljno da Ugostiteljska škola formira odjeljenje od po 12 đaka tih profila.
Najnovije
20
05
19
59
19
55
19
48
19
40
Trenutno na programu