Izvor:
ATV

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske saopštilo je da će uskoro u funkciji biti novi radar koji će loviti bahate vozače na putevima Srpske.
Kako su naveli, od 23. oktobra 2023. godine od ponoći počinje sa radom stacionarni radar koji se nalazi u Pantelinskoj ulici, u Bijeljini.
Radar će vršiti evidentiranje prekršaja nepropisne brzine kretanja vozila.
Iz MUP-a Srpske apeluju na građane da poštuju postojeće saobraćajne propise i da vožnju prilagode propisanim ograničenjima brzine kretanja i uslovima na putu.
Najnovije
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Trenutno na programu