Izvor:
B92
Komentari:
0
Njemačke kompanije trpe zbog rasta cijena energije, izjavio je njemački kancelar Fridrih Merc.
"Rast u Njemačkoj je već godinama prenizak, ne ostvarujemo svoj potencijal, a produktivnost naše ekonomije nije toliko visoka koliko bi mogla i trebalo da bude", rekao je Merc.
Prema riječima kancelara, vlasti "aktivno rade" na rješavanju problema, prenosi "b92".
Najnovije
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Trenutno na programu