Izvor:
ATV

U toku je 24. sjednica Skupštine Grada Bijeljina.
Skupština se ponovo održava bez gradonačelnika Bijeljine Ljubiše Petrovića.
Iako se od Petovića očekivalo oobjašnjenje zašto novac nije isplaćen za primarnu zdravstvenu zaštitu, on se nije ni pojavio na sjednicu.
Prije nekoliko dana Dom zdravlja je iznio podatak da im grad duguje preko 860 000 KM, čime je ugroženo poslovanje ove ustanove.
Petrović se na poslednjih nekoliko Sjednica Skupštine nije pojavljivao.
Najnovije
11
11
11
11
10
59
10
57
10
53
Trenutno na programu