Large banner

Anja zadobila teške povrede u padu nadstrešnice, amputirana joj je ruka

Izvor:

Blic

03.11.2024 14:42
Ања задобила тешке повреде у паду надстрешнице, ампутирана јој је рука

Studentkinja Anja R. (23) iz Paraćina teško je povrijeđena u nesreći na Željezničkoj stanici u Novom Sadu.

Anja se nalazi u Kliničkom centru u Vojvodini, amputirana joj je ruka, a kako su prenijeli njeni najbliži, ima unutrašnje krvarenje i trenutno je na dijalizi.

„Anja je u nesrećno vrijeme bila u Novom Sadu. Tamo joj živi dečko. Možda se vraćala u Beograd ili je tek stigla. Ne znamo. Molimo se da izdrži“, kratko je prenijela njena rođaka.

Вучевић: Одговорност мора да постоји, али одлуку донијет хладне главе

Vučević: Odgovornost mora da postoji, ali odluku donijet hladne glave


Anja studira kineski jezik na Filološkom fakultetu u Beogradu, i godinama trenira košarku, pa najbliži vjeruju u njen pobjednički sportski duh!

Stanje povrijeđenih u nesreći na Željezničkoj stanici Novi Sad je veoma teško, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić i naveo da je u subotu saslušano 26 ljudi u vezi sa nesrećom, a da će danas biti saslušano još pet.

Podsjetimo, u petak se desila stravična nesreća, kada se na željezničkoj stanici u Novom Sadu srušila stara nadstrešnica, koja je usmrtila 14 osoba, a tri su teško povrijeđene, prenosi Blic.

Podijeli:

Large banner