Izvor:
Telegraf

Protiv mladića (21), tinejdžera starog 19 godina i jednog maloljetnika pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, podnijeće krivične prijave zbog sumnje da su sinoć, na ulici, gađali šesnaestogodišnjeg Novosađanina upaljenim bakljama od kojih mu je jedna progorjela jaknu, piše Telegraf.rs.
Ubrzo nakon prijave, policija je pronašla osumnjičene na krovu jedne zgrade, gdje su, takođe, nađene dvije mačete i dvije drvene palice.
Protiv osumnjičenih će biti podnijete krivične prijave, u redovnom postupku za nasilničko ponašanje.
(Foto: MUP Srbije)
Najnovije
21
36
21
33
20
58
20
55
20
44
Trenutno na programu