Dojava o bombi u zgradi Suda i Gradskoj upravi Bijeljina

Izvor:

ATV

01.11.2023 11:32
Дојава о бомби у згради Суда и Градској управи Бијељина

U zgradi u kojoj se nalaze bijeljinski Osnovni i Okružni sud te u Gradskoj upravi, stigla je anonimna dojava o postavljenoj bombi.

Dojava je stigla oko 11 časova.

Odmah po prijavi, pripadnici Policijske uprave Bijeljina izašli su na teren.

Мироточи крст у храму Архангела Михаила

Mirotoči krst u hramu Arhangela Mihaila

Radnici su evakuisani.

U toku je protivdiverzioni pregled.

Podijeli: