Izvor:
B92

Danas oko 17 časova eksplodirao je bojler u Bulevaru oslobođenja 40 u stanu na desetom spratu u Novom Sadu, prenose mediji.
Vatrogasne ekipe upućene su na mjesto eksplozije.

Prema prvim informacijama, materijalna šteta je velika.
Nema povređenih, jer je stan bio prazan.
Najnovije
12
16
12
14
12
06
12
02
12
00
Trenutno na programu