Izvor:
ATV

Osumnjičeni za ubistvo Saše Kulišića, Andrea Kajganić (32) i Dražen Lazarević (19) predati su sinoć u Okružno javno tužilaštvo Doboj.
Osumnjičeni za svirepo ubistvo predati su u nadležnost Okružnog javnog tužilaštva Doboj. Žena je osumnjičena da je nožem ubila Kulišića i da je svirepi zločin pripremila sa ljubavnikom Draženom.

Ispred dobojskog tužilaštva bila je prisutna i kćerka žrtve T.K., koja je kazala da je došla samo da vidi lice žene koja je ubila njenog oca.
Nakon toga, oglasila se i na Instagramu.

Naime, navedena je objavila fotografiju na kojoj policija vodi Andreu Kajganić u OJT Doboj te stavila opis:
- Spodobo - napisala je Sašina kćerka.

Podsjećamo, djelo je okvalifikovano kao teško ubistvo, a za njega je prema Krivičnom zakoniku Republike Srpske predviđena kazna zatvora od najmanje 10 godina ili kazna doživotnog zatvora.
Najnovije
07
32
07
32
07
27
07
18
07
06
Trenutno na programu