Gorio automobil u Banjaluci

Izvor:

Glas Srpske

12.11.2023 14:26
Горио аутомобил у Бањалуци

Automobil "pežo 206" zapalio se na parkingu ulici Marka Kraljevića u banjalučkom naselju Obilićevo.

Požar su ugasili pripadnici Vatrogasne jedinice Banjaluka, a prema nezvaničnim informacijama navjerovatnije se radi  o samozapljenju.

U Policijskoj upravi Banjaluka kazali su da im je požar prijavljen oko 12:45 časova.

- Iz Vatrogasne jedinice Banjaluka prijavljeno je da gori automobil u ulici Marka Kraljevića. Ekipa je izašla na teren. Više informacija biće poznato kasnije - rekli su u policiji.


Foto: Glas Srpske

Podijeli: