Još jedna nesreća u Srpskoj: Poginuo biciklista

Izvor:

SRNA

07.07.2025 17:06
Још једна несрећа у Српској: Погинуо бициклиста

Biciklista je poginuo u saobraćajnoj nesreći u dobojskom naselju Ritešić, potvrđeno je za Srnu iz Policijske uprave Doboj.

Muškarca je udario automobil dok je upravljao biciklom na magistralnom putu Doboj - Modriča.

Сутра почиње други термин јулског уписног рока

Sutra počinje drugi termin julskog upisnog roka

Policiji je nesreća prijavljena u 11.45 časova, a uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.

Podijeli: