Izvor:
Jutarnji.hr

Majka (34) djevojčice (3) za čijim telom se treći dan traga u rijeci Savi, dovedena je nekoiko minuta prije podneva u Županijski sud u Zagrebu.
Ona je osumnjičena da je počinila teško krivično djelo ubistva kćerke.
Zagrebački Jutarnji list prenosi da je ona dovezena policijskom "škodom" i da je u Sud uvedena sa lisicama na rukama i kapuljačinom na glavi.
U zgradu suda je dovedena sa stražnje strane tako da njeno dovođenje na sud, na kojem će se odlučivati o istražnom zatvoru koje za nju traži tužilaštvo, nisu mogle snimiti mnogobrojne novinarske ekipe koje čekaju ispred glavnog ulaza u samu zgradu suda na Zrinjevcu.
Najnovije
10
30
10
22
10
21
10
18
10
12
Trenutno na programu