Pao trojac iz BiH: Policija našla više od 300 kilograma droge

08.07.2025 22:35
Пао тројац из БиХ: Полиција нашла више од 300 килограма дроге

Radna grupa bečke policije uz podršku EKO Kobra jedinice uhapsila je tri državljanina BiH, koji su uhvaćeni sa više od 300 kilograma kanabisa.

Kako prenose austrijski mediji, oni su uhvaćeni sa 317 kilograma kanabisa te 10 kilograma smole kanabisa, te 22.000 evra gotovine.

Народна скупштина: Размотрени извјештаји Агенције за банкарство Српске

Narodna skupština: Razmotreni izvještaji Agencije za bankarstvo Srpske

Iz policije su saopštili da su u vozilu pronašli 11 kartonskih kutija sa kanabisom dok je u poluprikolici pronađeno još 25 kutija. Oni su navodno bili na putu ka kvantaškoj pijaci gdje su trebali da pretovare drogu. Inače, riječ je o pijacu gdje se prodaje hrana i cvijeće. S obzirom da ih je policija pratila neko vrijeme, uspjeli su da ih uhvate na djelu.

Лидија Вукићевић постала бака

Lidija Vukićević postala baka

Državljani BiH su dobi 28, 36 i 52 godine. Navodno pripadaju sjevernoafričko-srpskoj narko bandi koja već neko vrijeme “rastura” drogu po Beču i Austriji. Uhvaćeni su baš u momentu kada su drogu prebacivali u drugi kombi. Njima je određen pritvor, ali policija ne otkriva više detalja jer je istraga još uvijek u toku.

(Nezavisne)

Podijeli:

Tag :