Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Jutros se u blizini naplatnih kućica u Jakupovcima, nadomak Banjaluke, desila neobična scena, a kako javljaju vozači, na putu su bile dvije svinje.
"Dva tovljenika pred naplatnim kućicama šetaju ispred naplatnih iz pravca Banjaluke", upozorio je jutros vozač u Viber grupi.
Drugi vozači su se zatim našalili tim povodom."Idu u kontra smjeru", "Nije se dobro prestrojila", ."Idemo hvatati, skupi su ove godine", neki su od komentara vozača.
Pogledajte video:
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Društvo
2 h
0
Društvo
2 h
0
Društvo
3 h
0
Društvo
3 h
0Najnovije
10
42
10
41
10
37
10
36
10
31
Trenutno na programu