Izvor:
ATV

Radnik Elektro-Hercegovine koji je pao sa stuba, preminuo je u Kliničkom centru u Podgorici u 44 godini života.
Radnik je pao tokom demontaže stuba u naselju Hrupjela 17. oktobra. Nakon prijema u trebinjsku Bolnicu, transportovan je u Klinički centar Crne Gore u Podgorici zbog teških povreda.
Tamo je nažalost i preminuo.
Najnovije
09
21
09
21
09
18
09
12
09
05
Trenutno na programu