Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Na požarištu na deponiji Uborak kod Mostara jutros nema vatre, ali postoje džepovi iz kojih izbija dim, rečeno je u mostarskoj Profesionalnoj vatrogasnoj jedinici.
Kako je objašnjeno, dim izbija na mjestima na kojima je požar juče zagušivan pijeskom i muljem.

Ekonomija
Koliko BiH gubi novca zbog ilegalnih IPTV servisa
Iz Vatrogasne jedinice navode da je riječ o lokalitetu na kojem je juče izbio novi požar nastao paljenjem guma na odlagalištu starih automobilskih guma, neposredno uz deponiju komunalnog otpada na kojoj je požar lokalizovan u utorak, 23. juna.
Na Uborku su noćas dežurali vatrogasci i policija, a dim i neugodan miris i jutros se osjete na području Mostara, ali u manjem intenzitetu nego prethodnih dana.
Gradonačelnik Mostara Mario Kordić izjavio je juče da je naređena evakuacija stanovnika koji žive u blizini mostarske deponije.

Društvo
Pacijent iz Banjaluke helikopterom transportovan u Beograd: Doktori na VMA izveli čudo
On je rekao da je požar koji je izbio u utorak uveče podmetnut i da su u istragu uključeni tužilaštvo i policija.
(SRNA)
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Srbija
1 h
0
Hronika
1 h
0
Svijet
1 h
0
Hronika
2 h
0
Gradovi i opštine
1 d
0
Gradovi i opštine
1 d
0
Gradovi i opštine
1 d
0
Gradovi i opštine
1 d
0Najnovije
10
22
10
21
10
18
10
12
10
08
Trenutno na programu