Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Na deponiji Uborak jutros se ponovo aktivirao požar. Na snimku s lica mjesta se vidi veliki oblak dima koji se diže iznad deponije.
- Jutros se na deponiji Uborak ponovo aktivirao požar oko 7:50. Pored dva vozila koja su već bila na licu mjesta, poslana su još dva, a u planu je uključiti još - potvrđeno je za "Avaz".
Podsjećamo, juče su se užareni dijelovi deponije zasipali šljunkom kako bi se spriječio dotok kisika i mogućnost ponovnog izbijanja požara.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Društvo
1 h
0
Svijet
1 h
0
Društvo
1 h
0
Region
2 h
0
Gradovi i opštine
12 h
0
Gradovi i opštine
18 h
1
Gradovi i opštine
18 h
0
Gradovi i opštine
19 h
1Najnovije
10
12
09
59
09
50
09
46
09
36
Trenutno na programu